Seyyah

Mary is the kind of inveterate traveller who will probably never settle down in one place. - Mary, muhtemelen asla bir yerde yerleşip kalmayacak uslanmaz bir seyyahın çocuğudur.

Responsive image
YAZAR
Önder Tüfekçi
DOSYA BOYUTU
1,37 MB
YAYIN TARIHI
2019
DIL
Türkçe
ISBN
9786059444866

Seyyah harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Önder Tüfekçi. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Önder Tüfekçi'den Seyyah kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


“Aşk, gül gibidir evlat. Kimisi hep dikeni tutar, gülü görmez ve eli kanar bırakır. Kimisi gülü görür, dikeni battığında bırakır kaçar. Evlat, gül; çiçeği ve dikeniyle beraber güldür unutma. Bu işin kanunu budur. Gülün dikeni batar; bu, gülün kötülüğünün değil, aksine senin tutmaya devam edip etmemen, sevginin ne kadar olduğunun kanıtıdır. Unutma, gülün dikeni olmasa herkes koparmak ister. Bu aslında onun savunmasıdır. Gülü koparmayı değil, dikeni ile kabullenmeyi ve gülü yaşat evlat. Sen çok iyi birisin ve Elif kızımla bir ömür mutlu olursunuz inşallah. Bana tatmadığım evlat duygusunu bu dünyada tattırdın. Allah senden bin kere razı olsun. Sana son görüşmemizde yaşatacaklarım için şimdiden özür diliyorum. Beni affet.”Seni çok seven Seyyah…(Tanıtım Bülteninden)  


Sözlükte seyyah kelimesinin manası: Gezgin, turist Örnek: Seyyah olup şu âlemi gezerim / Bir dost bulamadım gün akşam oldu. seyyah ile alakalı bazı sözcükler ve anlamları.