Hayatın Özü Şiirin Eşiği

Sepete Ekle. Hayatın Özü Şiirin Eşiği. Mehmet Solak. O eşiklerden biridir yazmak. Hangi eşik, bizim eşiğimizdir; onu biz biliriz. Nasıl ki, hayatın özü varsa sözün de özü vardır.

Responsive image
YAZAR
Mehmet Solak
DOSYA BOYUTU
6,83 MB
YAYIN TARIHI
2018
DIL
Türkçe
ISBN
9786052152980

Bir Hayatın Özü Şiirin Eşiği kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Hayatın Özü Şiirin Eşiği kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Mehmet Solak tarafından yazılmıştır.


Hayatın özü okumaktır: Hayatı okumak.Hayatı denemektir, hayatı okumak. Deneye deneye yaşarız çünkü. Her adım, her edim yeni bir denemedir. Denemeden, deneyim kazanamayız.Hayatı okumanın farklı yolları vardır.O yollara açılan farklı kapılar elbette…Hayat, bizi başka bir şeye benzetmez. Bizi, bize bırakır. Sayısız kapı açar önümüzde.O kapıları geçilesi kılan eşikler…O eşiklerden biridir yazmak.Hangi eşik, bizim eşiğimizdir; onu biz biliriz.Nasıl ki, hayatın özü varsa sözün de özü vardır. Sözün özü; şiirdir.O halde: Hayatı şiire katarak, şiire hayat vererek yaşamak gerek.Şiir, eşiktir çünkü. (Tanıtım Bülteninden)  


Paylaş: Hayatın Özü Şiirin Eşiği. Yazar: Mehmet Solak. O eşiklerden biridir yazmak. Hangi eşik, bizim eşiğimizdir; onu biz biliriz. Nasıl ki, hayatın özü varsa sözün de özü vardır.