Bir İdam Mahkumunun Son Günü-3'lü Set-Kitap-Mini Tablo-Ayraç

İdam cezasının hem trajik, hem de adaletsiz yanını göstermek isteyen Victor Hugo, bu çok fazla bilinmeyen eserini yazdığında henüz 26 yaşındaydı. Ön sözün..

Responsive image
YAZAR
Victor Hugo
DOSYA BOYUTU
3,81 MB
YAYIN TARIHI
2018
DIL
Türkçe
ISBN
2431480259226

Bir Bir İdam Mahkumunun Son Günü-3'lü Set-Kitap-Mini Tablo-Ayraç kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Bir İdam Mahkumunun Son Günü-3'lü Set-Kitap-Mini Tablo-Ayraç kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Victor Hugo tarafından yazılmıştır.


İdam cezasının hem trajik, hem de adaletsiz yanını göstermek isteyen Victor Hugo, bu çok fazla bilinmeyen eserini yazdığında henüz 26 yaşındaydı. Ön sözünde kitabı yazma nedenini şöyle anlatır Hugo:“Bu kitabın ortaya çıkış nedenini anlayabilmemiz için önümüzde iki seçenek var: Ya gerçekten sefil bir adamın son düşüncelerini yazmış olduğu sararmış; düzensiz bir kağıt tomarı söz konusudur ya da bu adam; bir insana, sanatın yararına doğayı inceleyen bir hayalpereste, bir filozofa, bir şaire rastlamıştır, kim bilir? Belki de kendisine egemen olan ya da daha doğrusu kendisini teslim ettiği ve ancak bu kitaba aktararak kurtulabildiği bir düşlemdi onun bu düşüncesi. Okur, bu iki açıklamadan istediğini seçebilir, istediği gibi yorumlayabilir. (Tanıtım Bülteninden)  


İdam cezasının hem trajik, hem de adaletsiz yanını göstermek isteyen Victor Hugo, bu çok fazla bilinmeyen eserini yazdığında henüz 26 yaşındaydı.