Haver

Türkiye'nin en kapsamlı haber sitesi. Son dakika, güncel, magazin, ekonomi, dünya, yerel ve tüm kategorilerde haberler. Hızlı ve güvenilir haber.

Responsive image
YAZAR
Ahmet İhsan Tokgöz
DOSYA BOYUTU
4,78 MB
YAYIN TARIHI
2018
DIL
Türkçe
ISBN
9786052169445

Haver harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Ahmet İhsan Tokgöz. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Ahmet İhsan Tokgöz'den Haver kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Türk edebiyatını şekillendirenler arasında çok önemli bir yeri olan Servet-i Fünun dergisinin kurucusu ve yayın yönetmeni Ahmet İhsan Tokgöz, döneminin önde gelen çevirmenlerinden biri olarak başta Jules Verne’in eserleri olmak üzere Batı edebiyatının birçok önemli yapıtını dilimize kazandırmıştır. Ahmet İhsan’ın romancı kimliği ise daha az bilinir. Kurgusu ve dünyasıyla döneminin edebî üretiminden farklı bir yerde duran Haver’de onun bu kimliğiyle ilk defa karşılaşacaksınız.  (Tanıtım Bülteninden) Hazırlayan: Tuba Durmuş-Saadet Çetin   


Son dakika haberleri, en güncel flaş haberler, gündem, siyaset, ekonomi, spor, magazin, yaşam ve dünya haberleri, video ve galeriler ahaber.com.tr adresinde.